Home

Doctor jazz lumini csm zalau handbal presupune mișcare studiul

HC ZALĂU – CSM SLATINA 23-17 - Handbal Club Zalau

CSM Slatina câștigă duelul suferinței cu HC Zalău – Handbal Mania

HC Zalău - CSM București 25-24 // Zalăul lui Tadici a făcut șah-mat  vedetele lui CSM București!
HC Zalău - CSM București 25-24 // Zalăul lui Tadici a făcut șah-mat vedetele lui CSM București!

Liga Florilor MOL, Etapa 7 / Joi, 20 octombrie, ora 17.30 / HC Zalău - CSM  Târgu Jiu / Alexandra Gavrilă: ''La Zalău se câştigă greu, dar noi mergem  acolo pregătite și
Liga Florilor MOL, Etapa 7 / Joi, 20 octombrie, ora 17.30 / HC Zalău - CSM Târgu Jiu / Alexandra Gavrilă: ''La Zalău se câştigă greu, dar noi mergem acolo pregătite și

CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa  lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro
CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro

hc zalau – Handbal Mania

Suntem alături de antrenorul nostru în aceste clipe grele": Fiica  antrenorului de la CSM Zalău, ucisă în masacrul de la Belgrad
Suntem alături de antrenorul nostru în aceste clipe grele": Fiica antrenorului de la CSM Zalău, ucisă în masacrul de la Belgrad

Scoruri live Zalău F, rezultate și program meciuri, Ramnicu Valcea F - Zalau  F live | Handbal, România
Scoruri live Zalău F, rezultate și program meciuri, Ramnicu Valcea F - Zalau F live | Handbal, România

Liga Florilor la handbal feminin a debutat cu mediul dintre CSM București  și HC Zalău - News Bucuresti
Liga Florilor la handbal feminin a debutat cu mediul dintre CSM București și HC Zalău - News Bucuresti

Jucatoare, Staff si Conducere HC Zalau

HC Zalau - CSM Bucuresti 25 - 24 - Handbal Club Zalau

CSM Galați - HC Zalău 26 - 32 - Handbal Club Zalau

Nici Zalăul nu a putut opri „maşina de handbal” a CSM-ului – Magazin  Sălăjean
Nici Zalăul nu a putut opri „maşina de handbal” a CSM-ului – Magazin Sălăjean

Handbal feminin: Campioana CSM Bucureşti a... | News.ro

CSM București a fost chinuită 60 de minute de HC Zalău, în etapa a 19-a în  Liga Florilor. Gheorghe Tadici: „Telefoanele de la pauză vă încurcă”
CSM București a fost chinuită 60 de minute de HC Zalău, în etapa a 19-a în Liga Florilor. Gheorghe Tadici: „Telefoanele de la pauză vă încurcă”

Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu HC... | News.ro

hc zalău - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

HC Zalău | Спортивная команда | Zalau

CSM Târgu Jiu, turneu la Zalău(5-6 august 2022). Adversari și program  meciuri - CSM Târgu Jiu
CSM Târgu Jiu, turneu la Zalău(5-6 august 2022). Adversari și program meciuri - CSM Târgu Jiu

CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața  formației lui Gheorghe Tadici
CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața formației lui Gheorghe Tadici

HC Zalau - CSM Bucuresti 24-30 (14-16) - Handbal Club Zalau

Handbal feminin: HC Zalău şi Minaur au încheiat neînvinse turneul de la  Zalău | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: HC Zalău şi Minaur au încheiat neînvinse turneul de la Zalău | AGERPRES • Actualizează lumea.

Handbal club Zalau. Site-ul oficial al echipei salajene.